Tlapnet podpora, vyřeší bleskurychle váš problém

O společnosti
Tlapnet

Jak to celé vzniklo

Vše začíná roku 2004, kdy se otec a syn Tlapákovi rozhodli realizovat svůj podnikatelský plán - zavést internet do hůře přístupné oblasti Železných hor a okolí Ronova nad Doubravou, odkud pocházejí. Vzniká tak Tlapnet s r.o. s panem Tlapkou v hlavní roli.

Stále rosteme - skupina Tlapnet

Přes střídmé odhady se společnost rozrůstá i do širokého okolí. Aktuálně přivádíme internet do více než 80 000 spokojených domácností ve více než tisícovce měst a obcí.

Abychom zajistili maximální péči pro každého zákazníka, vybudovali jsme:

My všichni jsme Tlapnet

Jsme ryze česká telekomunikační firma s odborným týmem zaměstnanců a propracovanou organizační strukturou. O naše zákazníky se starají každý den kolegové z technického, obchodního, administrativního a projekčně-realizačního oddělení. Pro maximální prozákaznický přístup máme vlastní call centrum, kde Vám operátoři rádi poradí od rána do noci každý den včetně svátků.

V oblasti projektování datových a optických sítí, realizace dodávek připojení k síti a zajištění kompletního a včasného servisu platíme za leadera v oblasti telekomunikací. V rámci vysoké odbornosti jednotlivých divizí realizujeme rozsáhlé a velmi náročné projekty.

Ve zkratce

Každoročně provádíme nové investice do výstavby, rekonstrukce a modernizace přenosových sítí a svým zákazníkům nabízíme digitální služby v nejvyšší kvalitě.

Kvalitní internet od Tlapnetu jsou hlavně lidé - nadšenci, kteří firmě důvěřují a posouvají ji neustále dál a díky tomu máme možnost růst a být lepší než konkurence.

V roce 2012 jsme společně s dalšími partnery založili ISP Allianci a.s. - akciové sdružení největších poskytovatelů internetu v České republice. Prostřednictvím tohoto členství jsme rozšířili veškeré služby na většinu území České republiky.

Jsme víc než internet

V rámci skupiny Tlapnet kromě služeb souvisejících s poskytováním internetu nabízíme:

  • televizní služby IPTV (internetová televize)

  • hlasové služby (VoIP a GSM)

  • správy sítí a serverů

  • IT poradenství

  • zabezpečovací a kamerové systémy

  • vývoj informační systémů

  • tvorbu podnikových sítí

  • zajištění výškových prací, pronájem plošin

  • firemní garantované linky na míru aj.

Funguje to! Tlapku na to.

Pro více informací nás můžete kdykoliv kontaktovat na naší infolince +420 606 606 035 nebo na emailu info@tlapnet.cz.

Napište nám

Zpráva úspěšně odeslána

Co nevidět ji zpracujeme a ozveme se vám po telefonu.

Napsat další zprávu
Raději mluvíte, než
ťukáte písmenka?
Domluvíme se po telefonu.
Ráno i večer, v pátek i svátek.
+420 606 606 035