Rádio Vysočina - pravidla soutěže
21.5.2018

Vážení zákazníci, zde si můžete prohlédnout aktuální pravidla soutěže, která probíhá na rádiu Vysočina

Pravidla soutěže s názvem Hitrádio Vysočina

Nové všeobecné obchodní podmínky platné od dubna
1.3.2018

Vážení zákazníci, dovolte nám Vám oznámit, že od 1. 4. 2018 vstupují v platnost nové všeobecné obchodní podmínky pro služby Internet, Televize a Hlasové služby, které naleznete v sekci Ke stažení. Tyto podmínky jsou vyvolané změnou zákonných povinností, které jsou platné od 2.9.2017, a kterými se od tohoto data i řídíme. Děkujeme za pochopení.

Řešení potíží s internetovým připojením v Bystřici a okolí
24.1.2018

Vážení zákazníci, informujeme Vás, že v okolí Bystřice nad Pernštejnem dnes odpoledne došlo k potížím s konektivitou. Internet je aktuálně v oblasti funkční přes záložní spojení. Na vyřešení situace a uvedení do standardního stavu usilovně pracujeme. Děkujeme za pochoopení.

Otevírací doba o Vánočních svátcích
10.12.2017

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že v termínu od 23. prosince do 1. ledna budou všechny naše pobočky uzavřeny. Dostupná bude samozřejmě naše servisní linka na čísle 606 606 035, případně email servis@tlapnet.cz, kam nám můžete i nadále hlásit případné potíže s Vaším připojením. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.

 Tým společnosti Tlapnet


Plyšáci Tlapnet v limitované edici pro Vás
9.11.2017

Na každé naší pobočce na Vás čeká 10 Tlapnet plyšáků.  Za doporučení každých dvou nových zákazníků (doporučení zadávaná od 8.11.2017) získáváte k běžné odměně navíc jednoho našeho plyšového maskota. Tak doporučujte a přijďte si pro svého plyšáka!

Dejte pozor podvodnou reklamu
26.10.2017

Váží zákazníci,

nedávno jsme zaregistrovali, že se různě po internetu šíří vir (podvodná reklama), který na základě Vaší IP adresy zjistí poskytovatele Vašeho internetového připojení a informuje Vás o výhře iPhonu 7. Je to samozřejmě podvod. Webová stránka může vypadat vcelku věrohodně, i když její URL je nedůvěryhodná. Ignorujte prosím reklamní sdělení tohoto typu a ujistěte se, že v počítači nemáte nějakou virovou nákazu. Velmi pravděpodobně se Vám tato reklama zobrazuje právě z toho důvodu, že je Váš počítač infikován. Buďte bdělí a na internetu opatrní. Doporučujeme počítač zkontrolovat kvalitním antivirovým řešením.

Webová stránka může vypadat i takto:


Přejeme pěkný den.

Tým Tlapnet 


Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!