Instalační a servisní technik

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav, Kutná Hora a okolí; Světlá nad Sázavou a okolí; Frýdek-Místek a okolí.
POŽADAVKY: komunikativnost, manuální zručnost, základní znalost práce na PC (Word, Excel), dokončené střední odborné učiliště nebo střední školu, ŘP sk. "B" a čistý trestní rejstřík. Zkušenost s telekomunikacemi a IP protokolem výhodou, není podmínkou.
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu, atraktivní práci v terénu, zaškolení, osobní rozvoj, nadstandartní platové ohodnocení. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, volnou pracovní dobu, služební NTB, telefon, proplácení najetých km i do práce, bonusy a motivační ohodnocení.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Junior účetní

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav
POŽADAVKY: ekonomické vzdělání, základní znalost účetnictví, výhodou znalost účetních softwarů a praxe v oboru, odpovědnost, samostatnost, pečlivost a chuť učit se.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní a silné lokální - rodinné společnosti, po zaškolení pružnou pracovní dobu, internetové připojení a TV v kompletní nabídce zdarma, služební NTB, telefon, příspěvek na cestu do zaměstnání a mnoho dalšího.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Obchodní zástupce

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Polička.
POŽADAVKY: komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování, aktivní přístup k práci, plynulou znalost českého jazyka, základní znalost práce na PC (Word, Excel), ŘP sk. "B" a čistý trestní rejstřík. Zkušenost s obchodní činností telekomunikacemi výhodou, ne podmínkou
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu, atraktivní práci v terénu, zaškolení, osobní rozvoj, nadstandardní platové ohodnocení. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, volnou pracovní dobu, služební NTB, telefon, tablet, bonusy a motivační ohodnocení, firemní automobil (po zaškolení i k soukromým účelům).

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Servisní technik IT oddělení

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav
POŽADAVKY: SŠ vzdělání v oboru IT, praxe alespoň 2 roky v oboru, perfektní znalost práce na PC, znalost správy sítě a orientace ve správě Windows popř. Linux serverů, ŘP skupiny B a čistý trestní rejstřík.
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu; zaškolení, osobní rozvoj. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, služební NTB, telefon, proplácení najetých km i do práce, bonusy a motivační ohodnocení.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

IT Key Account manager

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod, Čáslav a okolí
POŽADAVKY: SŠ vzdělání v oboru IT výhodou, perfektní znalost práce na PC, komunikativnost, spolehlivost, nadšení pro svět IT, ŘP skupiny B.
NABÍZÍME: Osobní a profesní rozvoj, bezplatné internetové připojení, TV v kompletní nabídce, služební NTB, telefon, služební vůz s možností využití pro soukromé účely a další bonusy a motivační ohodnocení.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Vedoucí IT oddělení

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav a okolí
POŽADAVKY: Zkušenosti se sítí a správou IT, Active Directory, Microsoft server; Schopnost řízení smluv a jednání s koncovým zákazníkem; Zkušenost s vedením týmu lidí.
NABÍZÍME: Dlouhodobou perspektivu v dynamicky se rozvíjející firmě, Stabilní zázemí silné společnosti, mobilní telefon, notebook, internet, TV, pojištění, nákupy HW a SW, příspěvek na cestu do zaměstnání a mnoho dalšího.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!