Instalační a servisní technik

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav a okolí, Hradec Králové a okolí
POŽADAVKY: komunikativnost, manuální zručnost, plynulou znalost českého jazyka, základní znalost práce na PC (Word, Excel, Google Workspace), dokončené střední odborné učiliště nebo střední školu, ŘP sk. "B" a čistý trestní rejstřík. Zkušenost s telekomunikacemi a IP protokolem výhodou, není podmínkou.
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu, atraktivní práci v terénu, zaškolení, osobní rozvoj, nadstandartní platové ohodnocení. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, volnou pracovní dobu, služební NTB, telefon, proplácení najetých km i do práce, bonusy a motivační ohodnocení.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Obchodní zástupce Ostravsko

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Ostrava, Frýdek Místek, Třinec, Frenštát pod Radhoštěm a okolí
POŽADAVKY: komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování, aktivní přístup k práci, plynulou znalost českého jazyka, základní znalost práce na PC (Word, Excel), ŘP sk. "B" a čistý trestní rejstřík. Zkušenost s obchodní činností telekomunikacemi výhodou, ne podmínkou
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu, atraktivní práci v terénu, zaškolení, osobní rozvoj, nadstandardní platové ohodnocení. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, volnou pracovní dobu, služební NTB, telefon, tablet, bonusy a motivační ohodnocení, firemní automobil (po zaškolení i k soukromým účelům).

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Vedoucí IT oddělení

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Světlá nad Sázavou, Čáslav
POŽADAVKY: Zkušenosti se sítí a správou IT, Active Directory, Microsoft server, Zkušenost s řízením krátkých projektů a s řízením interních nebo externích zdrojů, Schopnost vést tým a odpovídat za jeho výkony
NABÍZÍME: Dlouhodobou perspektivu v dynamicky se rozvíjející firmě, Stabilní zázemí silné společnosti, Propracovaný systém firemních benefitů (příspěvek na stravování, příspěvek na zdravotní program, mobilní telefon, notebook, internet, TV, pojištění, nákupy HW a SW). Odměny na základě firemních výsledků.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Junior projektant liniových staveb

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav
POŽADAVKY: komunikativnost, znalost práce na PC (Word, Excel, Google), dokončené střední odborné učiliště nebo střední školu, základní znalost softwaru AutoCad nebo jiného obdobného softwaru, technické myšlení a čistý trestní rejstřík.
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu; školení, osobní rozvoj. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, služební NTB, telefon, proplácení najetých km do práce, bonusy a motivační ohodnocení.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!