Instalační a servisní technik

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: okres Hradec Králové
POŽADAVKY: komunikativnost, manuální zručnost; plynulou znalost českého jazyka, základní znalost práce na PC (Word, Excel); dokončené střední odborné učiliště nebo střední školu; ŘP sk. "B" a čistý trestní rejstřík. Zkušenost s telekomunikacemi a IP protokolem výhodou, není podmínkou.
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu; atraktivní práci v terénu; zaškolení, osobní rozvoj, nadstandartní platové ohodnocení. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, volnou pracovní dobu, služební NTB, telefon, proplácení najetých km i do práce, bonusy a motivační ohodnocení.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Obchodní zástupce Ostravsko

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Ostrava, Frýdek Místek, Třinec, Frenštát pod Radhoštěm a okolí
POŽADAVKY: komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování, aktivní přístup k práci, plynulou znalost českého jazyka, základní znalost práce na PC (Word, Excel), ŘP sk. "B" a čistý trestní rejstřík. Zkušenost s obchodní činností telekomunikacemi výhodou, ne podmínkou
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu, atraktivní práci v terénu, zaškolení, osobní rozvoj, nadstandardní platové ohodnocení. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, volnou pracovní dobu, služební NTB, telefon, tablet, bonusy a motivační ohodnocení, firemní automobil (po zaškolení i k soukromým účelům).

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Projektant optických sítí | vhodné i pro absolventy

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav
POŽADAVKY: komunikativnost, znalost práce na PC (Word, Excel, Google), dokončené střední odborné učiliště nebo střední školu, základní znalost softwaru AutoCAD nebo jiného obdobného softwaru, technické myšlení a čistý trestní rejstřík.
NABÍZÍME: práci v přátelském kolektivu; školení, osobní rozvoj. Dále bezplatné Internetové připojení, TV v kompletní nabídce, služební NTB, telefon, proplácení najetých km do práce, bonusy a motivační ohodnocení.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.

Finanční účetní

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čáslav
POŽADAVKY: ekonomické vzdělání, kompletní znalost problematiky podvojného účetnictví, výhodou znalost sestavení přiznání k dani z příjmu PO a FO, odpovědnost, samostatnost, pečlivost.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní a silné lokální - rodinné společnosti, po zaškolení pružnou pracovní dobu, home office, internetové připojení a TV v kompletní nabídce zdarma a mnoho dalšího.

Životopis prosím zašlete na: prace@tlapnet.cz
Celý inzerát zde.


Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!