Tlapnet podpora, vyřeší bleskurychle váš problém

Internet Pertoltice spolehlivé připojení od 245  

  • Bezdrátové připojení až 310 Mb/s od 245  
  • Podpora 24/7 s živým psem člověkem

  • Sleva až 30 % pro předplatitele

  • Sjednání termínu přípojení do 72 hodin

  • Chytrá TV na 3 měsíce zdarma

Pan Tlapka
K internetu máme i speciální nabídky - pro smrtelníky i živnostníky.
  • SVJ, bytové domy
    svj.jpg
    Bytové domy připojujeme optikou, kabelem
nebo vysokorychlostní WiFi. Rozvody po domě zajistíme na naše náklady a tak, abyste o nich ani nevěděli. Zkušenosti máme ze stovek objektů.
  • Firmy, instituce
    companies.jpg
    Pro firmy máme nabídku připojení o rychlosti až 10 Gbit/s. Symetrické neagregované
a garantované linky, libovolný počet veřejných IP adres, pronájem datových okruhů (mezipodniková VPN), SLA aj.
  • Chalupáři
    chalpua.jpg
    Chápeme, že na chalupu jezdíte jen na pár měsíců. U nás je možné službu až na 6 měsíců v roce pozastavit. Ozvěte se nám na +420 606 606 035.
  • Hlasové služby (VoIP a GSM)
    voip-telefony-ve-velke-velikosti.jpeg
    Jste firma nebo podnikáte? Nechte si převést stávající telefonní čísla na VoIP a volejte přes internet za bezkonkurenční ceny. Žádný měsíční paušál. Žádné minimální plnění. S námi platíte jen to, co skutečně provoláte a to za nižší než u běžných poskytovatelů pevných linek.
  • IT outsourcing
    server.jpg
    Nefunkční software, nastavení firemní sítě či zálohování dat nechte na nás. Skupina Tlapnet má v týmu techniky a specialisty, kteří jsou schopni zajistit podporu i správu firemních zákazníků dle Vašich požadavků. Outsourcing služeb dodáváme na míru a Vy se tak můžete plně věnovat své specializaci v rámci vašeho podnikání.
  • Zabezpečovací a kamerové systémy
    kamerove-systemy-ve-velke-velikosti.jpeg
    Kamerové systémy: monitorují vnitřní i venkovní prostory. Alarmy: spolehlivé zajištění jakéhokoliv objektu proti vloupání. Videotelefony: přenos zvuku i obrazu. Požární signalizace: včasná vizuální či akustická signalizace místa vzniku požáru s funkcí automatické aktivace hasicího zařízení.
  • Tvorba podnikových sítí (optika/metalika)
    vysilace-ve-velke-velikosti.jpeg
    Výkopové práce. Trubičky na optiky a zafukování optických vláken. Drátěné programy v halách. Výškové práce atp.
  • GPS pro auta
    gps-auta-ve-velke-velikosti.jpeg
    Potřebujete sledovat pohyb vašich vozidel? Naše GPS pro auta vám umožní mít neustálý přehled o tom, kde se vaše vozidla nacházejí.
  • Docházkové systémy
    dochazkovy-system-ve-velke-velikosti.jpeg
    Pomůžeme vám získat přehled o tom, kdo je z vašich zaměstnanců na pracovišti, dovolené či nemocný.
Nezávazně poptat
Nulové počáteční náklady
Instalace za 1 Kč, když se dohodneme na 24 měsíců.
24/7 podpora
Telefonicky nebo na dálku vyřešíme více než 70 % problémů.
Rychlý servis
Pomoc od našich techniků, kteří jsou vždy jen kousek od vás.
30 dní na vyzkoušení
Vyzkoušejte si internet v plné zátěži. Nekupujte psa v pytli.
Budete spokojení. Jako vaši sousedi.
  • Arnošt Č. Arnošt Č.

    Rychlé vyřízení, příjemná komunikace, perfektní technici.

    Recente na:
  • Blanka L. Blanka L.

    Rychlá komunikace, šikovný a ochotný servisní technik. Problém vyřešen během chvíle.

    Recente na:
  • Jan H. Jan H.

    Naprostá spokojenost již mnoho let. Technici rychlí, milí a ochotní. Vše vyřeší okamžitě na místě, nikdy se nestane, že by technik řekl "tohle musím opravit příště", vždycky mají všechno s sebou. Velká výhoda je nonstop hlášení poruch, příjemní, ochotní a komunikativní operátoři, poradí i o půlnoci.

    Recente na:
  • Lucie B. Lucie B.

    S poskytovatelem int. připojení Tlapnet jsme v hodnocení cena/výkon s ohledem na technické možnosti v lokalitě převážně spokojení. Méně hvězdiček je za pomalý upload, ale s tím jsme u bezdrátu smířeni. Dříve jsme měli k technické podpoře a servisu drobné připomínky, ale poslední zásah technika i komunikace s podporou byly rychlé a bezproblémové.

    Recente na:
  • Lucie M. Lucie M.

    Naprostá spokojenost, internet funkční a stabilní. Na zákaznické lince podpora 24/7 a vždy se snaží problém co nejrychleji vyřešit. Doporučuji.👍

    Recente na:
  • Michal M. Michal M.

    ✅ Přívětivý personál, příznivé ceny, vysoká rychlost připojení (wi-fi). ❌ Automaticky neposkytují slevu v případě výpadku.

  • Milan S. Milan S.

    Internet od Tlapnetu mám cca 4 měsíce a jsem velmi spokojen. Rychlost 1000 Mbps za bezkonkurenční cenu. Od doby připojení nebyl žádný problém ze strany poskytovatele. Na mé straně (uživatel) došlo k poškození propojky, technik vše vyřešil v domluvený den a hodinu, skvělý přístup a ochota vyřešit problém. Jsem zatím spokojený.

    Recente na:
  • Natalie S. Natalie S.

    Já jsem moc spokojená už několik let. Internet funguje skvěle i na vesnici. Servis je rychlý a vždy velmi příjemná a milá komunikace. Naprostá spokojenost. Děkuji za skvělou službu.

    Recente na:
  • Pavel M. Pavel M.

    Cestou ze zaměstnání jsem se stavil na pobočce, vysvětlil jsem příjemné recepční problém, a než jsem dojel domů volal servisní technik. Během půl hodiny přijel a závadu odstranil. Jen víc takových spolehlivých firem.

    Recente na:
  • Petr H. Petr H.

    Za mě super firma. Platím si tedy ten nejdražší tarif s největšími výhodami. Zatím kdykoliv, kdy byl nějaký problém, dojeli, vyřešili, opravili.

    Recente na:
  • Petr S. Petr S.

    Pro běžného uživatele - jako jsem já - naprosto vyhovující internet. Za rozumnou cenu, s takřka rodinným přístupem k zákazníkovi.... V případě potřeby rychlé řešení problémů a připomínek "on-line", a když mám cestu kolem, mohu Tlapnet využít i jako výdejní místo pro CZC. Za mě 👍.

    Recente na:
  • Radek L. Radek L.

    Super rychlé připojení, parádní podpora 24/7. Doporučuju.

  • Tereza P. Tereza P.

    Při jakémkoliv problému vždy ochotně poradí a problém vyřeší. Za mě spokojenost.

    Recente na:
  • Tomáš K. Tomáš K.

    Zkušenost se společností TLAPNET je velmi pozitivní. Osobně mohu jen doporučit. Spolupráce trvá již několik let, kdy na počátku byla možnost systém vyzkoušet bez jakýchkoliv závazků a do současné doby nejsou žádné problémy. V případě nových projektů mi vždy technik TLAPNET navrhne možnosti a cenové nabídky a následně zajistí realizaci. Jakékoliv nenadálé výpadky jsou z jejich strany okamžitě řešeny, případně je na ně uživatel v předstihu upozorněn. Významně si pochvaluji způsob komunikace a jednání jejich zaměstnanců a ochotu řešit jakékoliv požadavky.

  • Tomáš K. Tomáš K.

    Dobrý den, před několika dny jsem uveřejnil negativní recenzi. V pátek mě navštívil firemní technik a společně jsme zjistili, že šlo o vzájemné nedorozumění. Internet a jeho rychlost je nyní v pořádku, věřím, že tomu tak bude i nadále. Za svůj podíl na tomto nedorozumění se omlouvám a původní recenzi jsem smazal.

    Recente na:
Více recenzí
Internet od Tlapnetu
Mám zájem o internet. Co pro to musím udělat? Mám zájem o internet. Co pro to musím udělat?

V takovém případě nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 606 606 035 nebo napište na e-mail info@tlapnet.cz. Vyplnit můžete i náš kontaktní formulář. My se vám následně ozveme a domluvíme vše potřebné.

Jak dlouho trvá instalace? Jak dlouho trvá instalace?

Běžná instalace u zákazníka trvá cca 1-3 hodiny.

Jakou maximální rychlost připojení nabízíte? Jakou maximální rychlost připojení nabízíte?

Vše závisí na lokalitě a vybraném tarifu. Dalším rozhodujícím faktorem při rychlosti internetu je způsob připojení tzn. zda se budete připojovat přes wi-fi nebo kabel. 

Náš technik u vás rychlost připojení otestuje a zároveň navrhne nejlepší možnost připojení vhodné pro vaši danou lokalitu.

Jaký tarif doporučujete pro připojení více zařízení? Jaký tarif doporučujete pro připojení více zařízení?

S výběrem nejvhodnějšího tarifu vám rádi poradí naši operátoři. Zavolejte nám na číslo 606 606 035 nebo napište na email info@tlapnet.cz. Rádi s vámi probereme nejvýhodnější nabídku.