Tlapnet podpora, vyřeší bleskurychle váš problém

Záložní linka

Aby nedocházelo k prostojům v době, kdy je hlavní připojení k Internetu nefunkční, lze využít mechanismu záložního připojení. Díky němu je zaručena stálá konektivita jak pro uživatele připojené v lokální síti, 
tak pro mobilní uživatele používající VPN. Také firemní aplikační servery mohou být přístupny i v okamžiku selhání primární linky do Internetu.

Stav hlavního připojení je monitorován a v případě jeho selhání se aktivuje záložní linka. V okamžiku obnovení funkčnosti hlavního připojení se provede přepnutí zpět. Přepínání jsou zcela automatická. Přístup k Internetu je často klíčovou podmínkou pro fungování firmy. Pro zvýšení výkonu a spolehlivosti připojení k Internetu je možné využít tzv. balancování připojení. Při něm jsou používány všechny připojení k Internetu pro rozdělení datové zátěže, což vede k rychlejšímu odbavování požadavků na přenos dat. Samozřejmostí je možnost priorizace některých typů spojení, například VoIP. Balancované připojení je z principu i zálohované připojení, neboť při výpadku jedné linky převezmou její funkcionalitu linky zbývající.

tlap-notebook.jpg
Technická specifikace
  • záložní/balancované připojení: pevná linka, ADSL, Wi-Fi, mob. sítě 2G/3G a další

  • vysoká dostupnost serverových služeb

  • rozdílná priorizace dat primárního a záložní připojení

  • upozornění administrátora na nefunkční spojení

  • neomezený počet připojení pro balancování

  • transparentní a automatická funkcionalita

Vhodná technologie připojení Vašeho koncového bodu bude zvolena po pečlivém zvážení našimi technickými pracovníky s ohledem na dostupnost Vaší lokality a poptávanou kapacitu. S technologií záložní linky se již nikdy nemusíte bát, že by se Vaše firma ocitla off-line.

server.jpg

Napište nám

Zpráva úspěšně odeslána
Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána

Co nevidět ji zpracujeme a ozveme se vám po telefonu.

Napsat další zprávu
Raději mluvíte, než
ťukáte písmenka?
Domluvíme se po telefonu.
Ráno i večer, v pátek i svátek.
+420 606 606 035