Tlapnet podpora, vyřeší bleskurychle váš problém

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Svým klientům nabízíme nejen montážní práce, ale i projektové dokumentace a možnost nepřetržité servisní pomoci. Naši odborníci Vám zdarma poradí a navrhnou optimální řešení ochrany Vašeho majetku. Provádíme nejen komplexní zabezpečení jakéhokoli objektu (od bytů, rodinných domů až
po kancelářské budovy či výrobní haly), ale i slaboproudé rozvody včetně odpovídajících zařízení.

zabezpecovaci-systemy.jpg
Alarmy, elektronické zabezpečovací systémy

Slouží k zajištění bytů, domů, chat, chalup, prodejen, škol, průmyslových budov a dalších objektů proti vloupání. Zabezpečovací systémy existují v klasickém i bezdrátovém provedení. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a vyspělými funkcemi. Všechny komponenty jsou schváleny k provozu v ČR.

alarmy,-ezs.jpg
Kamerové systémy

Monitorují vnitřní i venkovní prostory.  Monitoring je prováděn průmyslovými kamerami
v černobílém i barevném provedení. Zpracování a záznam obrazu počítačem nebo digitálním videorekordérem. Námi dodávané kamerové systémy se vyznačují bezobslužným provozem. Přenos obrazu na dálku pevnou linkou, sítí LAN nebo internetem bezdrátově.

cameras.jpg
Video telefony

Přenos zvuku i s obrazem do objektu výrazně přispívá ke zvýšení bezpečnosti. Širokoúhlá kamera na straně zvonkových tlačítek může být vybavena infra přisvícením, což umožní zobrazení volající osoby i v naprosté tmě.

close-up-hand-using-device.jpg
EPS (elektrická požární signalizace)

Elektrická požární signalizace (EPS) slouží k ochraně objektů před požárem tím, že včas signalizuje buď opticky anebo akusticky vznik a místo požáru v objektu, případně uvádí do činnosti zařízení na zabránění rozšíření požárů, např. samo hasicí zařízení. Požární signalizace je v současné době důležitou součástí uceleného systému protipožární ochrany objektů.

smoke-carbon-monoxide-alarm-isolated-white-background.jpg
Docházkové a přístupové systémy

Docházkový systém slouží pro evidenci a vyhodnocení docházky, přípravu podkladů pro mzdy, sledování přítomnosti na pracovišti a pohybu zaměstnance v průběhu pracovní doby. Každý ze zaměstnanců používá své osobní identifikační médium.

dochazkove-a-pristupove-systemy.jpg

Napište nám

Zpráva úspěšně odeslána
Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána

Co nevidět ji zpracujeme a ozveme se vám po telefonu.

Napsat další zprávu
Raději mluvíte, než
ťukáte písmenka?
Domluvíme se po telefonu.
Ráno i večer, v pátek i svátek.
+420 606 606 035