Tlapnet podpora, vyřeší bleskurychle váš problém

Služby call centra

Call centrum

Sesterská společnost skupiny Tlapnet disponuje aktivním call centrem zaměřeným na obchodní komunikaci s klienty. Jednou z činností je zprostředkování kontaktu za účelem dojednání schůzky (instalace) nebo zjištění obchodního potenciálu. Vytváří tak podporu pro organizace a jejich obchodní sítě. Call centrum má diferencovaný přístup na koncové klienty. Speciální postup pro soukromý sektor - retail a privát; a speciální postup pro firemní sektor. Oslovení provádí proškolení obchodní asistenti a asistentky, které již mají zkušenosti s telemarketingem. Call centrum ke každému zadavateli přistupuje individuálně a zásady telefonování dovede měnit dle potřeb.

call-centrum-1699605440.jpg
Firemní facebook

Zde je zaměření na informování zákazníků pomocí tohoto media a zaměření na získávání nových členů komunity. Jsou zde organizovány soutěže a předávány informace. Supervizoři díky firemnímu facebooku získávají více informací o zadavateli.

fb.jpg
Mobilní a e-mailový marketing

Hromadné zasílání SMS (informace, nabídky,…), nebo emailů a následné zpracování příchozích zpráv (příjem objednávek, registrací,…). Vše připravováno za asistence našich grafiků. Dále jsme schopni zajistit přípravu Newsletterů, které jsou následně posílány zákazníkům.

Mystery calls nebo hovory zajišťující kvalitu a spokojenost

Slouží pro zjišťování spokojenosti zákazníků s kontaktním centrem, pobočkami, sítí pracovníků
a podobně.

call_centrum.jpg
D2D (B2C) obchodní team

Nabízíme i možnost outsourcování obchodního teamu. Obchodní team skládající se minimálně
v počtu 4 lidí (3 obchodníci a jeden supervizor) dorazí do poptávané lokality a zajistí aktivní akvizici nových zákazníků. Minimální doba pobytu obchodníka v dané lokalitě jsou 4 dny. Ubytování je zahrnuté již v ceně akvizice zákazníka. Obchodníci jsou řízeni pomocí mobilní aplikace v tabletu, takže se nechají předem vyčlenit místa, kde se nemají pohybovat (aby neoslovovali aktuální zákazníky klienta). Reporty jsou samozřejmě opět zpracovány ve statistikách a předány zadavateli.

Nezávazně poptat
group-businesspeople-standing-office-looking-laptop-office.jpg

Napište nám

Zpráva úspěšně odeslána
Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána

Co nevidět ji zpracujeme a ozveme se vám po telefonu.

Napsat další zprávu
Raději mluvíte, než
ťukáte písmenka?
Domluvíme se po telefonu.
Ráno i večer, v pátek i svátek.
+420 606 606 035