Tlapnet podpora, vyřeší bleskurychle váš problém

Serverová řešení

Clusterové řešení

Máte-li příliš náročnou aplikaci nebo stránky s obrovskou návštěvností, je clusterové řešení to pravé
pro Vás. Cluster pomáhá zátěž aplikace nebo návštěvnost stránek rozložit na více serverů. Neustále si zjišťuje, zda servery zapojené do clusteru fungují a jak jsou vytížené. Podle toho rozděluje požadavky a tak zajistí maximální stabilitu.

sla.jpg
Cloudová řešení

Možnost vzdáleného přístupu je velmi důležitá především u společností, jejichž pracovníci vykonávají velkou část své práce na cestách, případně musí někam docestovat, kde pak vykonávají svoji práci. Svoji práci pak díky vzdálenému přístupu vykazují přímo do systému a stejně tak jim ji jejich nadřízený plánuje. Pomocí cloudových nástrojů jsou Vaše data v PC zálohována přímo na server a pomocí mobilních aplikací se k nim dostanete jak z Vašeho tabletu, tak mobilního telefonu.

modern-office-desk-composition.jpg
Redundantní řešení

Takovéto řešení se využívá v systémech, kde je nutné mít absolutní spolehlivost provozu serveru. Samotné řešení je sestaveno ze dvou nezávislých modulů (serverů). Tyto moduly jsou propojeny a v případě výpadku jednoho ze serverů inicializuje druhý, aby přibral jeho výpočetní výkon a úkoly.

backup-line.jpg
Řešení pro zálohování

Speciální diskové pole, které je možné rozšířit dle Vašich potřeb až na několik stovek TB diskového prostoru. Řešení pro zálohování je určeno pro uschování a zálohu Vašich cenných dat. Díky raid 50 budou Vaše data neustále v bezpečí. Je pouze na Vás, kolik diskového prostoru budete potřebovat. Servery je možné konfigurovat již od 1TB dat.

company_internet.jpg
Blade servery

Blade servery jsou nezávislé servery navržené tak, aby zabíraly co nejméně prostoru. Jsou umístěny
ve skříni se společným napájením, chlazením atd. Jednotlivé servery figurují jako serverové karty, které obsluhuje blade skříň. Toto řešení Vám dovolí jednoduše zvyšovat výkon serverů dle Vašich potřeb jednoduchým přidáním další karty.

Nezávazně poptat
server_solution.jpg

Napište nám

Zpráva úspěšně odeslána
Zprávu se nepodařilo odeslat
Zpráva úspěšně odeslána

Co nevidět ji zpracujeme a ozveme se vám po telefonu.

Napsat další zprávu
Raději mluvíte, než
ťukáte písmenka?
Domluvíme se po telefonu.
Ráno i večer, v pátek i svátek.
+420 606 606 035