Plyšáci Tlapnet v limitované edici pro Vás
9.11.2017

Na každé naší pobočce na Vás čeká 10 Tlapnet plyšáků.  Za doporučení každých dvou nových zákazníků (doporučení zadávaná od 8.11.2017) získáváte k běžné odměně navíc jednoho našeho plyšového maskota. Tak doporučujte a přijďte si pro svého plyšáka!

Dejte pozor podvodnou reklamu
26.10.2017

Váží zákazníci,

nedávno jsme zaregistrovali, že se různě po internetu šíří vir (podvodná reklama), který na základě Vaší IP adresy zjistí poskytovatele Vašeho internetového připojení a informuje Vás o výhře iPhonu 7. Je to samozřejmě podvod. Webová stránka může vypadat vcelku věrohodně, i když její URL je nedůvěryhodná. Ignorujte prosím reklamní sdělení tohoto typu a ujistěte se, že v počítači nemáte nějakou virovou nákazu. Velmi pravděpodobně se Vám tato reklama zobrazuje právě z toho důvodu, že je Váš počítač infikován. Buďte bdělí a na internetu opatrní. Doporučujeme počítač zkontrolovat kvalitním antivirovým řešením.

Webová stránka může vypadat i takto:


Přejeme pěkný den.

Tým Tlapnet 

Změna VOP od března 2017
31.1.2017

Vážení zákazníci,

dovolte nám Vám oznámit, že 1. 3. 2017 vstupují v platnost nové všeobecné obchodní podmínky, které naleznete v sekci Ke stažení.

Více

Pokud s novými podmínkami nesouhlasíte, máte možnost ukončit smlouvu ke dni nabytí účinnosti změny, a to bez jakékoliv další úhrady či sankce.

Otevírací doba v době Vánočních svátků
18.12.2016

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že v termínu od 24. prosince do 1. ledna budou všechny naše pobočky uzavřeny. Dostupné bude samozřejmě naše servisní linka na čísle 606 606 035, případně email servis@tlapnet.cz, kam nám můžete i nadále hlásit případné potíže s Vaším připojením. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.

 Tým společnosti Tlapnet

Spuštění nového webu
26.10.2016

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na našem novém firemním webu. Přinášíme Vám mimojiné revoluční změnu v tarifech internetového připojení.

Ze všech typů připojení se totiž snažíme dostat maximum, tedy již u nejzákladnější varianty internetového připojení máte možnost dosáhnout opravdu vysokých rychlostí. U optiky až jednoho gigabitu za vteřinu.

Více

Věříme, že Vás změny v možnostech připojení nadchnou. Pro každou variantu typu připojení máte možnost vybrat ze základní internetové nabídky a k tomu případně i rozšíření do standardní či prémiové verze.

Věříme, že díky tomuto si dokážete Vaše připojení lépe vybrat a budete s našimi službami dále spokojeni.

Porucha dodávky konektivity
31.8.2016

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 31.8.2016 od 6:00 dochází k neplánované poruše dodávky konektivity od našeho dodavatele. Na vyřešení se aktivně pracuje.

Zasažená oblast: Pardubice, Přelouč, Týniště nad Orlicí, Svitavy, Skuteč a široké okolí

Za komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení

Tlapnet


Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!