Změna VOP od března 2017
31.1.2017

Vážení zákazníci,

dovolte nám Vám oznámit, že 1. 3. 2017 vstupují v platnost nové všeobecné obchodní podmínky, které naleznete v sekci Ke stažení.

Více

Pokud s novými podmínkami nesouhlasíte, máte možnost ukončit smlouvu ke dni nabytí účinnosti změny, a to bez jakékoliv další úhrady či sankce.

Otevírací doba v době Vánočních svátků
18.12.2016

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že v termínu od 24. prosince do 1. ledna budou všechny naše pobočky uzavřeny. Dostupné bude samozřejmě naše servisní linka na čísle 606 606 035, případně email servis@tlapnet.cz, kam nám můžete i nadále hlásit případné potíže s Vaším připojením. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.

 Tým společnosti Tlapnet

Spuštění nového webu
26.10.2016

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na našem novém firemním webu. Přinášíme Vám mimojiné revoluční změnu v tarifech internetového připojení.

Ze všech typů připojení se totiž snažíme dostat maximum, tedy již u nejzákladnější varianty internetového připojení máte možnost dosáhnout opravdu vysokých rychlostí. U optiky až jednoho gigabitu za vteřinu.

Více

Věříme, že Vás změny v možnostech připojení nadchnou. Pro každou variantu typu připojení máte možnost vybrat ze základní internetové nabídky a k tomu případně i rozšíření do standardní či prémiové verze.

Věříme, že díky tomuto si dokážete Vaše připojení lépe vybrat a budete s našimi službami dále spokojeni.

Porucha dodávky konektivity
31.8.2016

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 31.8.2016 od 6:00 dochází k neplánované poruše dodávky konektivity od našeho dodavatele. Na vyřešení se aktivně pracuje.

Zasažená oblast: Pardubice, Přelouč, Týniště nad Orlicí, Svitavy, Skuteč a široké okolí

Za komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení

Tlapnet

Zákon o blokování hazardních stránek je nebezpečí cenzury svobodného internetu
26.5.2016

Vážení zákazníci,

aktuálně probíhá schvalování zákona, který má limitovat ilegální hazard tou cestou, že poskytovatelé internetu budou na své náklady nuceni blokovat určité stránky.

Bohužel ale toto je jen malý krůček od toho, aby se na seznam "nepohodlných webů" mohly začít dávat jiné stránky, které mohou být nežádoucí z pohledu Ministerstva financí. 

Více

Nezastáváme se hazardu, samozřejmě, chceme Vás jen upozornit na to, že blokování posledního svobodného média touto cenzurou může vyústit v něco jiného - a i mnohem horšího.

Pokud s námi souhlasíte, prosím vyjádřete svůj názor na https://www.prichazicenzor.cz, což je web podporovaný mnohými, například i Českým telekomunikačním úradem.

Děkujeme za Váš zájem.


Tlapnet

Nové všeobecné obchodní podmínky
24.4.2016

Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že s platností od 31. 5. 2016 vstupují v platnost nové Všeobecné obchodní podmínky pro užívání našich služeb. Veškeré informace jsou dostupné pod odkazem http://www.tlapnet.cz/ke-stazeni/, kde máte možnost pročíst si plná znění těchto podmínek ke každému druhu služby.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.

Tlapnet


Máte zájem o naše služby? Zavoláme Vám!